ویپو فیلم فیلم خانوادگی دانلود برنامه ایرانی همرفیق
دانلود برنامه ایرانی همرفیق

دانلود برنامه ایرانی همرفیق

دانلود قسمت هفتم 7 برنامه همرفیق با مهمانی مهران احمدى و برزو نیک نژاد
ژانر فیلم : خانوادگی مخاطب : مناسب برای همه سنین. سال انتشار : 1399 محصول : ایران کارگردان : شهاب حسینی مدت زمان : 60 دقیقه
خلاصه داستان : برنامه همرفیق شهاب حسینی دارای فضایی گفتگو محور بوده که هر قسمت با یک مهمان جدید بهمراه صمیمی‌ترین دوستش برگزار میشود و تماشاگران نیز آنان را همراهی میکنند. روایت همرفیق متفاوت است و شهاب حسینی بعنوان مجری برنامه حضور دارد که تلاش میکند در گفتگو با هنرمندان مشهور به لایه‌های درون ذهن آنان برسد.

تیزر قسمتهفتم 7 برنامه همرفیق با مهمانی مهران احمدى و برزو نیک نژاد

 

معرفی برنامه همرفیق

برنامه همرفیق با ژانر خانوادگی محصول سال 1399 ایران می باشد و این برنامه به کارگردانی شهاب حسینی و نویسندگی سروش صحت و تهیه کنندگی حسن خدادادی می باشد. میتوانید با لینک مستقیم و کیفیت عالی از ویپو فیلم دریافت کنید.

 

 درباره برنامه همرفیق

تیم سازنده این برنامه از چهره های حرفه‌ای سینما و تلویزیون تشکیل شده است. برنامه همرفیق شهاب حسینی با سبک جدید وارد نمایش خانگی می شود و هر مهمان می تواند صمیمی ‌ترین دوستش را با خود همراه آورد و سازندگان این برنامه قصد دارند از افرادی دعوت کنند که کمتر در برنامه‌های گفت و گو محور حضور داشته اند  استفاده کنند.

بازیگران یا شرکت‌کنندگان برنامه همرفیق نامشخص بوده، اما نوید محمدزاده اولین مهمان شهاب حسینی در همرفیق خواهد بود. شهاب حسینی همرفیق را بعنوان چهارمین برنامه در مقام مجری برگزار می کند و تاکنون در 67 فیلم و سریال حضور داشته که 26 جایزه برایش به همراه داشت و با توجه به حضور شهاب حسینی پیش‌بینی می‌شود چهره سرشناس زیادی مهمان هم‌رفیق باشند.این برنامه محور هنری و اجتماعی با مهمانانی مشهور دارد. مهمان قسمت اول این برنامه نوید محمد زاده می باشد. گفته شده که برای حضور نوید محمدزاده فقط در یک قسمت مبلغ 500 میلیون تومان پرداخت شده است.

 

تفاوت همرفیق با سایر برنامه ها

*هر مهمان به همراه بهترین رفیق خود حاضر می شود و بخش اصلی گفت و گو درباره رفاقت و راه و رسم آن است. نکته دیگر این که سازندگان برنامه بنا ندارند با مهمان وارد چالش و مچ گیری شوند بلکه برنامه به نوعی پاسداشت آنهاست.

*موسیقی زنده هم دارد که در استودیو اجرا می شود. امیر توسلی سرپرستی گروه موسیقی این برنامه را برعهده دارد.همچنین برنامه تماشاچی دارد و با حفظ پروتکل های بهداشتی شهاب حسینی را همراهی می کنند.

*مهمانان خاصی که  تا بحال تن به گفت و گو نداده اند.

 

شاید دوست داشته باشید :

دانلود سریال های ایرانی – دانلود فیلم ایرانی 1399 و 1400 

گزارش خرابی لینک
دانلود قسمت 1 برنامه همرفیق با مهمانی نوید محمدزاده
دانلود قسمت 2 برنامه همرفیق با مهمانی هوتن شکیبا
دانلود قسمت 3 برنامه همرفیق با مهمانی پژمان جمشیدی و سام درخشانی
دانلود قسمت چهارم 4 برنامه همرفیق با مهمانی فاطمه معتمدآریا و مرضیه برومند
دانلود قسمت پنجم 5 برنامه همرفیق با مهمانی محسن تنابنده احمد مهرانفر
دانلود قسمت ششم 6 برنامه همرفیق با مهمانی هادی حجازی ‌فر و محمدحسین مهدویان
دانلود قسمت هفتم 7 برنامه همرفیق با مهمانی مهران احمدى و برزو نیک نژاد

2021/01/21 4,599 بازدید بدون دیدگاه فیلم خانوادگی

ترافیک دانلود از سایت و اپلیکیشن VipoFilm بصورت نیم بها می باشد

دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد